Αιτήσεις για συμπλήρωση υποχρεωτικού ωραρίου
8-9-2021 00:59

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί γενικής παιδείας (αφορά και τους νεοδιόριστους εκπαιδευτικούς) που ανήκουν οργανικά στην ΔΔΕ Ανατ. Αττικής, οι οποίοι δεν καλύπτουν το υποχρεωτικό ωράριο διδασκαλίας (με πλεόνασμα < 11 ωρών), να υποβάλουν αίτηση για διάθεση για συμπλήρωση του υποχρεωτικού τους ωραρίου (όπως αυτή επισυνάπτεται) σε λειτουργικά κενά σχολικών μονάδων ανά κλάδο και ειδικότητα όπως αυτά έχουν δηλωθεί από τις σχολικές μονάδες, που ανακοινώνονται από Δευτέρα 6-9-2021 έως και Τετάρτη 8-9-2021 και ώρα 12.00πμ αποκλειστικά στο e-mail: pysde@dide-anatol.att.sch.gr.

Όλες οι αιτήσεις να σταλούν μόνο σε μορφή Word στο υπόδειγμα αίτησης που έχει δοθεί συνημμένα και όχι σε Pdf ή σε σκαναρισμένη ή φωτογραφημένη μορφή, διότι δεν μπορούν να καταχωριστούν.

Συνημμένα